سفارش تولید محتوا در آریانیکا

سفارش تولید محتوا در آریانیکا
تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در آریانیکا

آیا تاکنون جمله معروف «محتوا پادشاه است» را شنیده اید؟! این جمله را بیل گیتس در دو دهه پیش گفته است اما امروزه به یک شعار در بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی محتوایی تبدیل شده است. بازاریابی محتوایی به دیدن شدن شما در فضای آنلاین کمک می کند و موفقیت شما را تضمین می کند که در نتیجه آن فروش شما بیشتر خواهد شد. به همین منظور سرویس تولید محتوای آریانیکا این امکان را فراهم کرده تا کسب و کارهای مختلف بتوانند برای تولید محتوای متنی در سایت و وبلاگ خود با ما همکاری کنند و برای ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی اقدام کنند.

وقتی در این صفحه هستید من احتمال می دهم که شما در مورد مفهوم تولید محتوا اطلاعاتی داشته باشید. من در این مقاله قصد دارم در مورد نحوه ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی در آریانیکا، خدماتی که ما در آریانیکا ارائه می دهیم و این که اصلا وجه تمایز ما با بقیه شرکت های تولید محتوا در چیست، صحبت کنم. پس با من همراه باشید.

فرایند تولید محتوا به چه شکل انجام می شود؟

فرایند ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی در سایت آریانیکا به ساده ترین روش ممکن صورت می گیرد. تنها کافی است که با پر کردن فرم ثبت سفارش محتوا به صورت اینترنتی و بدون صرف زمان، برای مکاتبات تلفنی ثبت سفارش تولید محتوا را به شکلی منظم انجام دهید.

برای سفارش تولید محتوای الکترونیکی، ابتدا موضوع مد نظر خود را در حوزه های مختلف (گردشگری، حسابداری، بازرگانی، عمومی، اقتصادی، پزشکی، خبری، روانشناسی و …) انتخاب کنید و بعد از آن کمیت محتواهای خود را بر اساس تعداد کلمات درخواستی ثبت کنید.

خدمات تولید محتوا در آریانیکا

آریانیکا بیش از پنج سال هست که در زمینه سئو داخلی، ساخت بک لینک و تولید محتوا فعالیت می کند. به همین دلیل در بیشتر زمینه های تولید محتوا تخصص دارد. می توانید نمونه کارهای ما را در زمینه های مختلف، مشاهده کنید. افرادی که در آریانیکا وظیفه تولید محتوا را بر عهده دارند، در این زمینه تخصص های لازم را دارند و ما به صورت دوره ای آموزش هایی برگزار می کنیم که در این دوره ها مهارت های مختصصین تولید محتوا را افزایش می دهیم. همچنین ما در آریانیکا از مترجمین ماهری نیز بهره مند هستیم که می توانند محتوای شما را به صورت ترجمه شده ارائه دهند؛ اما خدمات تولید محتوا در آریانیکا به صورت کلی به شرح زیر است:

 • تحقیق کلمات کلیدی هدف
 • تدوین استراتژی تولید محتوا به صورت اختصاصی برای سایت شما با توجه به رقبا
 • تالیف یا ترجمه محتوا
 • ویراستاری محتوا از نظر نگارشی و رعایت اصول سئو

اصولی که آریانیکا در تولید محتوا رعایت می کند

اصولی که آریانیکا در تولید محتوا رعایت می کند

ما در آریانیکا اصولی برای کارهای خود در نظر گرفته ایم که تمام افراد مؤظف اند این اصول را رعایت کنند. در زمینه تولید محتوا نیز یک چک لیست از کارهایی که باید در هنگام تولید محتوا رعایت شود داریم. محتوای تولید شده به هیچ عنوان کپی نیست و کاملا یونیک است. شما می توانید تعیین کنید که محتوا شما ترجمه منابع انگلیسی باشد و یا به صورت تحقیقی، تألیف شود. اصول سئو در تولید محتوا به صورت کامل رعایت می شود. این اصول مواردی مانند استفاده از کلمات مترادف در متن، خوانایی بالا، روان بودن متن، عنوان بندی جذاب، چگالی کلمات کلیدی، ویراستاری از نظر سئو و نگارش، استفاده از تصاویر مرتبط و با کیفیت و غیره می باشد.

تولید محتوا چه اهمیتی دارد؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افراید هستید که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید و قصد دارید از این طریق کسب درآمد کنید، به هیچ عنوان نباید اهمیت تولید محتوا را دست کم بگیرید. هر کسب و کاری برای رسیدن به درآمد باید در فضای اینترنت دیده شود و این امر تا زمانی که شما محتوا مفید و ارزشمند در سایت خود نداشته باشید، اتفاق نمی افتد. به یاد داشته باشید که تمام سایت های بزرگ ایرانی و خارجی مانند دیجی کالا، بامیلو و غیره، همه روزه و به صورت حرفه ای روی بازاریابی محتواهای خود کار می کنند.

گوگل سایت هایی را دوست دارد که محتوای بهتری تولید کند و این کار یعنی آن سایت به مشتریان خود اهمیت می دهد. برای تولید محتوای خوب و ارزشمند، شما باید یک استراتژی تولید محتوای مناسب برای سایت خود تدوین کنید تا بتوانید بر رقبای خود پیروز شوید.

خصوصیات محتواهایی که در آریانیکا تولید می شود:

 • به هیچ عنوان کپی برداری نمی شود.
 • امکان تحقیق از منابع انگلیسی و سپس ترجمه آن وجود دارد یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تألیف شود و یا تلفیقی از تألیف و ترجمه باشد که انتخاب آن با شما می باشد.
 • ویراستار سئوکار پس از نویسنده محتواها را برای ویراستاری بررسی می کند.
 • در هر محتوا به ازای هر ۳۰۰ کلمه یک عکس مرتبط سرچ و درج می شود.
 • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در تولید محتوا رعایت می شود.
 • تمامی نکات سئوی پایه در تولید محتوا (چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین جذاب) رعایت می شود.

اگر برای ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی به آریانیکا مراجعه کنید مطمئن باشید که تمامی نکات گفته شده را در بر دارد.

مراحل تولید محتوا در آریانیکا

مرحله اول: تعیین کلمات کلیدی اولین مرحله تولید محتوا در آریانیکا است. ما در این مرحله به شما کمک می کنیم تا کلمات کلیدی قدرتمند و مناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید.

مرحله دوم: برای این که بتوانید محتوایی تولید کنید که رتبه بالاتری در گوگل بگیرد و بتوانید رقبا را پشت سر بگذارید، اول باید بدانید رقبا چه محتواهایی را با چه کیفیتی و در چه حجمی تولید می کنند. ما در این مرحله رقبای شما را در کلمه کلیدی هدف تحلیل می کنیم و بهترین استراتژی تولید محتوا را تدوین می کنیم.

مرحله سوم: اکنون زمان تولید محتوا فرا رسیده است. در این مرحله محتوا شما به صورت ترجمه، تألیف یا تألیفی ترجمه توسط نویسنده های حرفه ای آریانیکا تولید می شود.

مرحله آخر: در این مرحله محتوا توسط سردبیر آریانیکا از نظر سئو و نگارشی ویراستاری می شود.

زمان تحویل محتوا در آریانیکا به چه شکل است؟

زمان تحویل سفارش تولید محتوا بر اساس روز و ساعت انتخابی متقاضیان خواهد بود. به این شکل که شما در هنگام ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در روز و ساعت مقرر محتوای تولید شدۀ خود را تحویل بگیرید.

هزینه سفارش‌تولید محتوا در آریانیکا

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، تولید محتوا برای کسب و کارهای اینترنتی اهمیت زیادی دارد. در واقع هر محتوای مفید و ارزشمندی که شما روی سایت خود می گذارید، حکم یک کانال تبلیغاتی قدرتمند را دارد که مشتریان زیادی را طی سال ها به سایت شما هدایت می کند. در واقع ما به محتواهای یک سایت، دارایی های سایت یا همان ویترین سایت می گوییم؛ بنابراین شما به قیمت محتوای با کیفیت نباید توجه چندانی داشته باشید، بلکه باید به ارزشی که این محتوا برای سایت شما به همراه دارد توجه کنید. البته این در مورد محتوای با کیفیت و خوب است نه هر محتوایی. توجه داشته باشید هرچه تعدادی محتوای سفارشی شما بیشتر باشد، تخفیف بیشتری از آریانیکا دریافت خواهید کرد.

به طور کلی هزینه تولید محتوا بر اساس موضوع انتخابی و تعداد کلمات آن محاسبه می شود. به عنوان مثال برای آن دسته از افرادی که سفارش تولید محتوای متنی در موضوعات عمومی را می دهند مطمئنا هزینه کمتری را در برخواهد داشت نسبت به موضوعات تخصصی!

سفارش تولید محتوا

آیا امکان ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد؟

یکی از مزایای ثبت سفارش تولید محتوا در آریانیکا این است که شما می توانید روی نویسنده های حرفه ای ما برای تولید محتوای سایت خود حساب کنید و سفارشات خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه ثبت کنید.

برای سهولت در خصوص تولید محتوای باکیفیت، پیشنهاد می کنیم در هنگام پر کردن فرم ثبت سفارش تولید محتوا  تمامی توضیحات لازم در مورد پروژه از جمله لینک های مرجع، کلمات کلیدی و کلمات کلیدی پرتکرار را برای نویسنده های ما درج کنید تا آن ها بتوانند با درک کاملی از آنچه را که شما در نظر دارید محتواها را تولید کنند.

آیا امکان بازخوانی و ویرایش مجدد برای محتواهای تولیدی وجود دارد؟

تمامی متن های سفارشی برای تولید محتوا، قبل از اینکه برای مشتری ارسال شود مورد بازبینی و ویراستاری قرار می گیرند؛ اما یکی از ویژگی های مهم ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی در آریانیکا این است که مشتریان می توانند در صورت نیاز محتواهای تولیدی خود را جهت بازبینی و ویرایش نکاتی که در نظر دارند، برگشت بزنند.

آیا خدمات ویرایش متن فارسی هم در آریانیکا انجام می شود؟

بله. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تولید محتوا، کتاب و مقاله را خودتان انجام می دهید اما فکر می کنید نیاز به ویراستاری دارد می توانید از خدمات ویراستاری آریانیکا استفاده کنید تا در نهایت متن ویرایش شده و بازخوانی شده خود را برای انتشار آماده شود.

چرا باید آریانیکا را برای سفارش‌ تولید محتوا انتخاب کنید؟ وجه تمایز آریانیکا چیست؟

اما چرا باید آریانیکا را برای ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی انتخاب کنید؟ این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که دریافت هزینه کمتر، همیشه دلیل خرید نیست. در زمینه تولید محتوا برخی از همکاران بسیار محترم ما هستند که تولید محتوا را با قیمت پایین تری نیز انجام می دهند اما کیفیت این محتواها متاسفانه بسیار پایین است. پس هزینه کمتر برابر است با کیفیت پایین تر!

وجه تمایز آریانیکا در این است که ما تمام تلاشمان را می کنیم که محتوایی کاملا یونیک و با کیفیت ارائه کنیم که هم برای مشتریان و هم برای گوگل ارزشمند باشد؛ اما وجه تمایز اصلی ما در این است که من و همکارانم در آریانیکا عاشق نوشتن، سئو و دیدن نتایج خوب در این زمینه هستیم. همین علاقه باعث شده تا کارمان را با عشق و به بهترین شکل انجام دهیم. در حالی که برخی از افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند، صرفا جهت کسب درآمد این کار را انجام می دهند.

وجه تمایز بعدی آریانیکا در این است که ما از افراد ماهر و متعهد در تولید محتوا برخوردار هستیم. علاوه بر این همان طور که گفتم همیشه در حال یادگیری روش های جدید هستیم.

آریانیکا در چه زمینه هایی به صورت رایگان مشاوره می دهد؟

خوشبختانه امروزه اکثر کسانی که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اند تا حدودی با سئو و نکات اصلی آن آشنایی دارند؛ اما اگر شما نمی دانید چه کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شماست، ما می توانیم به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره ارائه دهیم. همچنین در زمینه تدوین استراتژی تولید محتوا نیز این کار را برای شما انجام می دهیم. علاوه بر این ما عناوین جذاب و کاربر پسندی برای محتوای شما انتخاب می کنیم که باعث جذب مخاطبین بیشتری می شود.

سفارش تولید محتوا در آریانیکا

نمونه کارهای تولید محتوا در آریانیکا

همان طور که در بالا نیز اشاره کردم، با توجه به سابقه کاری که تیم آریانیکا دارد، ما در زمینه های مختلفی متخصص شده ایم و مهارت لازم برای تولید محتوا را داریم. برای مشاهده نمونه کارهای تولید محتوای آریانیکا، لطفا کلیک کنید.

سؤالات متداول تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا یعنی همان مقاله ها، تصاویر و ویدئوهایی که در سایت خود قرار می دهید. در این بین مقاله ها و متن هایی که در مورد کسب و کارتان می نویسید و در سایت خود قرار می دهید، از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

کارشناس تولید محتوا کیست؟

متخصص های تولید محتوا با اصول سئو آشنا هستند و از طریق تولید محتوا برای سایت شما در زمینه کسب و کارتان می توانند ارزش را به مشتریان شما منتقل کنند.

ارتباط تولید محتوا و سئو چیست؟

حتما جمله محتوا پادشاه است را شنیده اید. اگر محتواها نباشند گوگلی هم وجود نداشت! گوگل با جستجو بین محتواها، مردم را به محتوای مورد نظرشان می رساند. پس اگر قصد دارید در زمینه سئو پیشرفت کنید، محتواهای بی ارزش را در سایت خود قرار ندهید.

چگونه سفارش‌ تولید محتوا  دهم؟

به راحتی می توانید در آریانیکا با ثبت سفارش تولید محتوای الکترونیکی، محتوای صوتی و موشن گرافی طعم دریافت خدمات تولید محتوا با حجم بالا در کمترین زمان را بچشید.

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می شود؟

در تولید محتواهای متنی هزینه بر اساس هر کلمه می باشد و در محتواهای صوتی هم هزینه آن به صورت کلمه ای می باشد؛ اما در مورد هزینه موشن گرافی بر اساس هر ثانیه می باشد.

انواع محتواها کدام هستند؟

محتوای متنی: برای انتقال ارزش به مشتری و سئو سایت بسیار مناسب است.

محتوای تصویری: مثل تیزر و موشن گرافیک است که علاوه بر قدرت انتقال مفاهیم بالا در سئو سایت هم مؤثر است.

محتوای صوتی: محتوای صوتی که همان پادکست است، برای انتقال ارزش به مشتری و سئو سایت مناسب است.

اصول تولید محتوای متنی چیست؟

چگالی کلمات کلیدی، عنوان بندی، روان بودن متن و خرج کردن کلمات کلیدی در ابتدای پاراگراف ها جزو اصول ابتدایی تولید محتوا می باشد که در آریانیکا همه این موارد رعایت می شود.

 

پست های مرتبط:  هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می شود؟

اما بهتره با نویسنده این محتوا نیز بیشتر آشنا شوید

من ماریه خسروی هستم، مربی موفقیت و زندگی و مدیر تیم آریانیکا. من عاشق نوشتن، خوندن و تحقیق کردن هستم. تمام زندگی من در آزمایش روش های بهتری برای زندگی بهتر خلاصه شده و هر روز در حالی که دارم زندگی می کنم روش های جدیدی را نیز آزمایش می کنم. من تمام تلاشم را می کنم که کسب و کار بهتری داشته باشم و خدمات بهتری ارائه دهم. اگر همه ما همین کار را بکنیم حتما دنیا جای بهتری خواهد شد. برای بهتر بودن نیاز به تلاش خیلی خیلی بیشتر ندارید، فقط کافیست کمی آگاهانه تر زندگی کنیم. خوشحال میشم اگر بتونم علاوه بر سئو و تولید محتوا، در بهتر کردن زندگی شخصی شما نیز نقشی داشته باشم.

سایت دیگر من marilifeco.com

برای ارتباط با من، بهم ایمیل بزنید khosravi.mariya1995@gmail.com

4افکار در مورد “سفارش تولید محتوا در آریانیکا”

 1. سلام خسته نباشید.. آيا فريلنسرهای شما تولید محتوا به زبان انگلیسی و عربی هم انجام میدن؟

  1. سلام روز بخیر
   بله تولید محتوا به زبان انگلیسی در مجموعه اریانیکا انجام می شود.

 2. سلام برای تولید محتوای سئو شده حتما باید محتوایی که می نویسیم یونیک باشه یا می تونیم محتوا رو از سایت های مختلف برداریم و با هم ادغام کنید و بعد استفاده کنیم؟ گوگل با این کار هم متوجه میشه که محتوا کپی شده یا نه ؟ برای تصویر و ویدئو چطور؟

  1. کاربر عزیز
   محتوای کاملا کپی معمولا محتوایی است که عینا از سایت های دیگه کپی شده، و فقط در برخی از کلمات محتوا، تغییرات خیلی کوچیکی ایجاد شده… اما یک نوع محتوای دیگه داریم که میشه همحتوای بازنویسی شده، بعضی از بلاگر ها میان محتوای مختلف رو از سایت های مختلف مطالعه می کنند و بعد چیزی که متوجه میشن رو می نویسن،
   تفاوت این محتوا با محتوای قبلی اینه که نویسنده در این محتوا از لحن و نوشتار خودش برای نوشتن محتوا استفاده می کنه، این محتوا از نظر گوگل کپی نیست اما ممکنه گوگل متوجه یکی بودن مفاهیم محتوا بشه و برای سایتتون امتیاز منفی در نظر بگیره …
   در مورد محتوای صوتی و تصویری در حال حاظر استفاده از صوت و تصویر دیگران در سایت از نظر گوگل کپی به حساب نمیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *