وبلاگ

سفارش تولید محتوا در آریانیکا
تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در آریانیکا

سلام دوست عزیز به آریانیکا خوش آمدید. وقتی در این صفحه هستید من احتمال می دهم که شما در مورد مفهوم تولید محتوا اطلاعاتی داشته باشید. من در این مقاله قصد دارم در مورد نحوه سفارش تولید محتوا در آریانیکا، خدماتی که ما در آریانیکا ارائه می دهیم و این که اصلا وجه تمایز ما با بقیه شرکت های تولید محتوا در چیست، صحبت کنم. پس با من همراه باشید.

خدمات تولید محتوا در آریانیکا

آریانیکا بیش از پنج سال هست که در زمینه سئو داخلی، ساخت بک لینک و تولید محتوا فعالیت می کند. به همین دلیل در بیشتر زمینه های تولید محتوا تخصص داریم. می توانید نمونه کار های ما را در زمینه های مختلف، با زدن دکمه زیر مشاهده کنید. افرادی که در آریانیکا وظیفه تولید محتوا را بر عهده دارند، در این زمینه تخصص های لازم را دارند و ما به صورت دوره ای آموزش هایی برگزار می کنیم که در این دوره ها مهارت های مختصصین تولید محتوا را افزایش می دهم. همچنین ما در آریانیکا از مترجمین ماهری نیز بهره مند هستیم که می توانند محتوای شما را به صورت ترجمه شده ارائه دهند. اما خدمات تولید محتوا در آریانیکا به صورت کلی به شرح زیر است :

  • تحقیق کلمات کلیدی هدف
  • تدوین استراتژی تولید محتوا به صورت اختصاصی برای سایت شما با توجه به رقبا
  • تالیف یا ترجمه محتوا
  • ویراستاری محتوا از نظر نگارشی و رعایت اصول سئو

 

اصولی که آریانیکا در تولید محتوا رعایت می کند

ما در آریانیکا اصولی برای کار های خود در نظر گرفته ایم که تمام افراد موظف اند این اصول را رعایت کنند. در زمینه تولید محتوا نیز یک چک لیست از کار هایی که باید در هنگام تولید محتوا رعایت شود داریم. محتوای تولید شده به هیچ عنوان کپی نیست و کاملا یونیک است. شما می توانید تعیین کنید که محتوا شما ترجمه منابع انگلیسی باشد و یا به صورت تحقیقی، تالیف شود. اصول سئو در تولید محتوا به صورت کامل رعایت می شود. این اصول مواردی مانند استفاده از کلمات مترادف در متن، خوانایی بالا، روان بودن متن، عنوان بندی جذاب، چگالی کلمات کلیدی، ویراستاری از نظر سئو و نگارش، استفاده از تصاویر مرتبط و با کیفیت و غیره می باشد.

تولید محتوا چه اهمیتی دارد ؟

شما که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید و قصد دارید از این طریق کسب درآمد کنید، به هیچ عنوان نباید اهمیت تولید محتوا را دست کم بگیرید. هر کسب و کاری برای رسیدن به درآمد باید دیده شود و در فضای اینترنت، شما تا محتوا مفید و ارزشمند در سایت خود نداشته باشید، دیده نخواهید شد. به یاد داشته باشید که تمام سایت های بزرگ ایرانی و خارجی مانند دیجی کالا، بامیلو و غیره، همه روزه و به صورت حرفه ای روی بازاریابی محتوای خود کار می کنند. گوگل سایت هایی را دوست دارد که محتوای بهتری تولید کند و این کار یعنی سایت هدف به مشتریان خود اهمیت می دهد. برای تولید محتوای خوب و ارزشمند، شما باید یک استراتژی تولید محتوای مناسب برای سایت خود تدوین کنید تا بتوانید بر رقبای خود پیروز شوید.

مراحل تولید محتوا در آریانیکا

مرحله اول : تعیین کلمات کلیدی اولین مرحله تولید محتوا در آریانیکا است. ما در این مرحله به شما کمک می کنیم تا کلمات کلیدی قدرتمندی مناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید.

مرحله دوم: برای این که بتوانید محتوایی تولید کنید که رتبه بالاتری در گوگل بگیرد و بتوانید رقبا را پشت سر بگذارید، اول باید بدانید رقبا چه محتوا هایی را با چه کیفیتی و در چه حجمی تولید می کنند. ما در این مرحله رقبای شما را در کلمه کلیدی هدف تحلیل می کنید و بهترین استراتژی تولید محتوا را تدوین می کنیم.

مرحله سوم: اکنون زمان تولید محتوا فرا رسیده است. در این مرحله محتوا شما به صورت ترجمه، تالیف یا تالیفی ترجمه توسط نویسنده های حرفه ای آریانیکا تولید می شود.

مرحله اخر: در این مرحله محتوا توسط سردبیر آریانیکا از نظر سئو و نگارشی ویراستاری می شود.

هزینه سفارش تولید محتوا در آریانیکا

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، تولید محتوا برای کسب و کار های اینترنتی اهمیت زیادی دارد. در واقع هر محتوای مفید و ارزشمندی که شما روی سایت خود می گذارید، حکم یک کانال تبلیغاتی قدرتمند را دارد که مشتریان زیادی را طی سال ها به سایت شما هدایت می کند. در واقع ما به محتوا های یک سایت، دارایی های سایت یا همان ویترین سایت می گوییم. بنابراین شما به قیمت محتوای با کیفیت نباید توجه چندانی داشته باشید، بلکه باید به ارزشی که این محتوا برای سایت شما به همراه دارد توجه کنید. البته این در مورد محتوای با کیفیت و خوب است نه هر محتوایی . می توانید هزینه تولید محتوا در آریانیکا را از طریق لینک زیر ببینید. توجه داشته باشید هرچه تعدادی محتوای سفارشی شما بیشتر باشد، تخفیف بیشتری از آریانیکا دریافت خواهید کرد.

چرا باید آریانیکا را برای سفارش تولید محتوا انتخاب کنید؟ وجه تمایز آریانیکا چیست؟

اما چرا باید آریانیکا را برای سفارش تولید محتوا انتخاب کنید ؟ این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که دریافت هزینه کمتر، همیشه دلیل خرید نیست. در زمینه تولید محتوا برخی از همکاران بسیار محترم ما هستند که تولید محتوا را با قیمت پایین تری نیز انجام می دهند اما کیفیت ابن محتوا متاسفانه بسیار پایین است. پس هزینه کمتر برابر است با کیفیت پایین تر .

وجه تمایز آریانیکا در این است که ما تمام تلاشمان را می کنیم که محتوایی کاملا یونیک و با کیفیت ارائه کنیم که هم برای مشتریان و هم برای گوگل ارزشمند باشد. اما وجه تمایز اصلی ما در این است که من و همکارانم در آریانیکا عاشق نوشتن، سئو و دیدن نتایج خوب در این زمینه هستیم. همین علاقه باعث شده تا کارمان را با عشق و به بهترین شکل انجام دهیم. در حالی که برخی از افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند، صرفا جهت کسب درآمد این کار را انجام می دهند.

وجه تمایز بعدی آریانیکا در این است که ما از افراد ماهر و متعهد در تولید محتوا برخوردار هستیم. علاوه بر این همان طور که گفتم همیشه در حال یادگیری روش های جدید هستیم.

درخواست محتوای هدیه

 

آریانیکا در چه زمینه هایی به صورت رایگان مشاوره می دهد ؟

خوشبختانه امروزه اکثر کسانی که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اند تا حدودی با سئو و نکات اصلی آن آشنایی دارند. اما اگر شما نمی دانید چه کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شماست، ما می توانیم به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره ارائه دهیم. همچنین در زمینه تدوین استراتژی تولید محتوا نیز این کار را برای شما انجام می دهیم. علاوه بر این ما عناوین جذاب و کاربر پسندی برای محتوای شما انتخاب می کنیم که باعث جذب مخاطبین بیشتری می شود.

نمونه کار های تولید محتوا در آریانیکا

همان طور که در بالا نیز  اشاره کردم، با توجه به سابقه کاری که تیم آریانیکا دارد، ما در زمینه های مختلفی متخصص شده ایم و مهارت لازم برای تولید محتوا را داریم. برای مشاهده نمونه کار های تولید محتوای آریانیکا، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

اما بهتره با نویسنده این محتوا نیز بیشتر آشنا شوید

من ماریه خسروی هستم، مربی موفقیت و زندگی و مدیر تیم آریانیکا. من عاشق نوشتن، خوندن و تحقیق کردن هستم. تمام زندگی من در آزمایش روش های بهتری برای زندگی بهتر خلاصه شده و هر روز در حالی که دارم زندگی می کنم روش های جدیدی را نیز آزمایش می کنم. من تمام تلاشم را می کنم که کسب و کار بهتری داشته باشم و خدمات بهتری ارائه دهم. اگر همه ما همین کار را بکنیم حتما دنیا جای بهتری خواهد شد. برای بهتر بودن نیاز به تلاش خیلی خیلی بیشتر ندارید، فقط کافیست کمی آگاهانه تر زندگی کنیم. خوشحال میشم اگر بتونم علاوه بر سئو و تولید محتوا، در بهتر کردن زندگی شخصی شما نیز نقشی داشته باشم.

سایت دیگر من marilifeco.com

برای ارتباط با من، بهم ایمیل بزنید khosravi.mariya1995@gmail.com

درخواست محتوای هدیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *