سایت تداوم ، سایتی تازه راه اندازی شده بود و باید بازار هدف، مخاطبین، موضوعات مورد نیاز و غیره بررسی شود. بعد بررسی و تحلیل رقبا ، ما باید سئو تکنیکال سایت را بررسی می کردیم که از لحاظ سئو تکنیکال و کد نویسی مشکلی نداشته باشد و بعد استراتژی های لازم را پیاده سازی کردیم.

مشتری:
برند تیم تداوم
موضوع:
کوجینگ کسب و کار و کوچینگ فردی
سرویس ها :
مشاوره برای راه اندازی کسب و کار، سئو و تولید محتوا
از طریق :
tadavomteam.com

بررسی اجمالی

یکی از چالش هایی که در این پروژه با آن رو به رو بودیم این بود که اکثر افراد در ایران هنوز لغت کوچینگ را به درستی درک نکرده اند و یا اصلا نشنیده اند، ما در اولین مرحله باید لغات و کلمات مترادف کوچینگ را پیدا کنیم که کاربران بیشتر به دنبال آن هستند، مانند روانشناسی کسب و کار، روانشناسی موفقیت و غیره

چالشی که همه کسب و کار ها در ابتدای کار با آن مواجه هستند، این است که در ماه های اول برای راه اندازی کسب و کار باید هزینه کرد، بدون هیچ سود برگشتی،پس در این مورد ما با برنامه ریزی های مهم و زمان بندی شده، چالش هزینه ها را نیز مرتفع کردیم.

چالش

ما باید تمام جوانب کار را به خوبی بسنجیم ، رقبا را بشناسیم و از قدرت آن ها مطلع شویم و از نقطه ضعف های آن ها به نفع خود استفاده کنیم.

راه حل

سایت تداوم در عرض ۲ ماه برای بعضی از کلمات کلیدی اصلی مانند بهبود فردی و موفقیت به لینک اول گوگل رسید. برخی از کلمات کلیدی که سختی بیشتری داشتند بعد از حدود ۵ ماه جایگاه خوبی در گوگل کسب کردند.

نتایج