نحوه ورود به صفحه اول گوگل

نحوه ورود به صفحه اول گوگل
دیجیتال مارکتینگ سئو سایت

نحوه ورود به صفحه اول گوگل

ورود به صفحه اول گوگل می تواند با اجرای تغییراتی در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو seo انجام شود. انجام این ویرایش ها به شامل تغییر محتوا و یا کد های سایت است ، باعث می شود سایت شما برای الگوریتم های پیچیده گوگل بهینه شود. گرچه با این کار ها شما نمی توانید تضمین کنید که سایتتان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد اما تغییرات سئو می تواند به افزایش رتبه شما کمک کند و باعث شود که سایت شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد.

 

 

تغییر در محتوای سایت برای ورود به صفحه اول گوگل

 

 • محتوای با کیفیت ایجاد کنید

بهترین کاری که می توانید برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل و رسیدن به صفحه اول انجام دهید ، ساخت یک وب سایت با کیفیت است. برای ساخت یک سایت زیبا در صورت امکان از طراح حرفه ای کمک بگیرید. همچنین باید روی کیفیت متون سایت خود تمرکز کنید. گوگل دوست دارد سایت ها متن های طولانی ، مفید و با بیان درست را ببیند. همچنین بهتر است متون که در سایت خود قرار می دهید ، همان چیزی باشد که افراد از سایت شما می خواهند.

 

 

 • محتوای یونیک تولید کنید برای ورود به صفحه اول گوگل

شما نمی توانید متن مختلف را در سایت خود کپی کنید. همچنین نمی توانید از سایت های دیگر متون را سرقت کنید و در سایت خود قرار دهید. در این صورت سایت شما در نظر گوگل یک سایت متخلف شناخته می شود. ربات های گوگل خیلی سریع این موضوع را تشخیص می دهند. پس فقط روی تولید محتوای یونیک و با کیفیت و خاص تمرکز کنید تا به صفحه اول گوگل برسید .

تصویر محتوای یونیک تولید کنید

 

 • تصاویر مناسب درج کنید

تصاویر مناسب درج کنید

گوگل همچنین در سایت شما به دنبال تصاویر مناسب، با حجم پایین و با کیفیت بالا می گردد. پس تصاویری که در سایت قرار می دهید باید متناسب با متن شما باشد و به تجربه کاربر اضافه کند. تصاویر را از دیگر سایت ها سرقت نکنید، این کار می تواند به رتبه بندی سایت شما آسیب برساند. برای بالا بردن اعتماد مشتریان، از تصاویر اصلی شرکت و کسب و کار خود استفاده کنید .

پست های مرتبط:  دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

 

تصویر

 

 • از کلمات کلیدی استفاده کنید

از ابزار Google Analytics برای یافتن بهترین کلمات کلیدی برای کسب و کار خود استفاده کنید. ما در مقاله مربوط به آموزش گوگل آنالیتیکس  در مورد نحوه استفاده از این ابزار مهم صحبت کرده ایم. سپس برای کلمات کلیدی خود، محتوای مفید تولید کنید. برای این که برای یک کلمه کلیدی خاص تولید محتوا انجام دهید ، مقاله تولید محتوا چیست و مقاله چگونه تولید محتوا کنیم را مطالعه کنید با بهترین جایگاه را در صفحه اول گوگل بدست آورید.

تصویر

 

 

تغییر کد های سایت برای ورود به صفحه اول گوگل

 

 • انتخاب نام دامنه مناسب

اگر تازه می خواهید یک سایت راه اندازی کنید، حتما این قسمت از مقاله را بخوانید. اگر امکانش وجود دارد، کلمه کلیدی اصلی خود را در نام دامنه قرار دهید. برای افزایش رتبه بندی سایت خود می توانید از دامنه های سطح بالا با پسوند .com که یک دامنه بین المللی است استفاده کنید. از استفاده از اعداد و کارکتر های اضافی در نام دامنه خودداری کنید.

نام های صفحات سایت را مرتبط با موضوع سایتانتخاب کنید. با این کار به موتور های جستجو و کاربران می گویید که در این صفحه چه چیزی قرار دارد.

تصویر

 

 • از توضیحات متا استفاده کنید

کد وب سایت شما اجازه می دهد برای صفحات و تصاویر توضیحاتی سودمند بنویسید. از توضیحات متا حتما استفاده کنید و سعی کنید حداقل یک کلمه کلیدی را در ان جای دهید. اگر نمی دانید چطور این کار را انجام دهید از افراد ماهر کمک بگیرید.

تصویر

 

 

 • از سربرگ ها و عناوین استفاده کنید

هدر ها بخش دیگری از کد سایت شما است که می توانید در ان عناوین مهم سایت را قرار دهید. از هدر ها استفاده کنید و سعی کنید حداقل یک کلمه کلیدی را در آن جای دهید.

تصویر

پست های مرتبط:  چگونه محتوا تولید کنیم؟

 

 

پیوستن به انجمن ها برای ورود به صفحه اول گوگل

پیوستن به انجمن ها

 

 • برای ایجاد بک لینک با کیفیت

برای ایجاد بک لینک های با کیفیت یکی از راه ها فعالیت در انجمن های مختلف است. بک لینک ، همان لینک هایی است که افراد دیگر در سایت های خود ، لینک سایت شما را می گذارند و در حقیقت به شما رای می دهند. برای فعالیت در انجمن ها و ساخت بک لینک با کیفیت ، سایت هایی را پیدا کنید که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند. می توانید با این سایت ها صحبت کنید و در صورت تمایل ، تبادل لینک داشته باشید. همچنین می توانید برای سایت هایی که پست مهمان دارند، پست مهمان تهیه کنید و لینک سایت خود را در پست به انتشار بگذارید.

به یاد داشته باشید ، هدف ما ساخت بک لینک های با کیفیت و رسیدن به صفحه اول گوگل است. گوگل می تواند تفاوت بین بک لینک های با کیفیت و بی ازرش را تشخیص دهد. پس برای ساخت بک لینک های بی ارزش تلاش نکنید زیرا حتما امتیاز منفی دریافت خواهید کرد.

 

تصویر یک لینک با کیفیت

 

 • در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

شبکه های اجتماعی امروزه بیش از هر زمان دیگر کاربران را به خود اختصاص می دهد. فعالیت کردن در شبکه های اجتماعی این روز ها از طرف گوگل امتیاز زیادی برای سایت شما دارد و شما را به صفحه اول گوگل نزدیک می کند. بخصوص اگر موضوعات مرتبط با سایت خود را در این شبکه ها منتشر کنید.

شما باید یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی بسیازید و سعی کنید تا گروهی از افراد را که به کار شما علاقه دارند، پیدا کنید. به یاد داشته باشید مطالبی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید باید مفید باشند و اسپم نباشند. با مشتریان خود به صورت انلاین ارتباط برقرار کنید تا احساس ارزشمندی کنند. سعی کنید به نظرات مشتریان پاسخ دهید تا کاربران و مشتریان شما بدانند که قدردان آن ها هستید.

پست های مرتبط:  آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان | قسمت اول

 

تصویر

 

 • برای ورود به صفحه اول گوگل در سایت خود آنلاین و فعال باشید.

وب سایت خود را مرتبا بروز کنید. گوگل به سایت هایی که مرتبا بروزرسانی می شوند و منظم تولید محتوا می کنند ، امتیاز بیشتری می دهد. راه هایی برای بروزرسانی سایت وجود دارد. برای مثال قیمت گذاری جدید محصولات ، انتشار اخبار جدید ، تولید محتوا و غیره. از ابزار های آنلاین رایگان استفاده کنید و مرتبا وب سایت خود را بروز نگه دارید تا به صفحه اول گوگل وارد شوید.

تصویر

 

 

 

استفاده از گوگل برای ورود به صفحه اول گوگل

 

استفاده از گوگل

 • یاد بگیرید از کلمات کلیدی استفاده کنید

کلمات کلیدی قدرتمندترین ابزار در گوگل برای صاحبان سایت ها هستند. ابزاری مانند AdSense Google به صورت رایگان، به شما اجازه می دهد تا کلماتی که مردم بیشتر دنبال آن هستند و آن را سرچ می کنند را پیدا کنید.

 

 

 • یاد بگیرید از ابزار Trends گوگل استفاده کنید

Google Trends به شما اطلاعات زیادی در مورد یک کلمه کلیدی در مدت زمان مشخص می دهد. شما می توانید با این ابزار میزان علاقه افراد به یک کلمه کلیدی را در طور زمان مشخص کنید و ببیند آیا اکنون کلمه کلیدی مورد نظر شما در خواستی دارد یا خیر . صاحبان کسب و کار ها و سایت ها از این ابزار برای پیدا کردن کلماتی که در آینده میزان درخواست بیشتری دارد استفاده می کنند و جایگاه بهتری در صفحه اول گوگل بدست می آورند.

 

 

 • اگر نیاز است موقعیت فیزیکی کسب و کار خود را در نقشه های گوگل اضافه کنید

مشاغلی که موقعیت فیزکی کسب و کار خود را در Google Maps وارد می کنند، اگر جستجو بر اساس منطقه انجام شود، سایت آن ها نیز برای کاربران نمایش داده می شود. اضافه کردن موقعیت کسب و کار به گوگل کار بسیار ساده ای است. به حساب گوگل خود وارد شوید و فرم های انلاین را پر کنید. با این کار زودتر به صفحه اول گوگل می رسید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *