خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو
سئو سایت

خدمات سئو چیست؟

تا به حال احتمالا در مورد مزایای سئو و اینکه چرا هر کسب و کاری به سئو نیاز دارد، شنیده اید. اگر در مورد سئو چیزی نمی دانید، مقاله سئو چیست ؟ را مطالعه کنید. اما هنوز هم شاید تعجب کنید که کسب و کار هایی که متخصص سئو استخدام نمی کنند، چگونه می توانند در کسب و کار خود موفق باشند. ما در این مقاله می خواهیم در مورد خدمات سئو و این که آژانس های سئو چه کارهایی انجام می دهند با شما صحبت کنیم .

سئو می تواند کمی پیچیده باشد. به خصوص اگر تازه وارد دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی شده اید. اگر می خواهید به صورت آنلاین اقدام به سفارش خدمات سئو کنید، احتمالا با شرکت های سئو مختلف رو به رو شوید. اگر چه این شرکت ها در مورد خدمات سئو خود در وب سایتشان صحبت می کنند . اما باز هم سخت است تا از بین این شرکت ها بهترین آن ها را انتخاب کنیم.

در زیر ما به دو سوال متداول که اغلب شنیده می شود پاسخ می دهیم.  یک شرکت سئو چه کارهای انجام می دهد؟ و خدمات سئو چست ؟ سپس در مورد روش های صحبت می کنیم که یک شرکت سئو می تواند با ستفاده از آن ها به کسب و کار شما سود برساند.

 

 

شرکت یا آژانس سئو چیست ؟

 

یک شرکت سئو خدمات سئو و بهینه سازی موتور های جستجو را به مشاغل و کسب و کار های آنلاین ارائه می دهد تا به آن ها در بهبود سایت آن ها کمک کند. بهینه سازی موتور های جستجو فرایند ایجاد تغییر در طراحی وب سایت و محتوای آن برای جذاب تر شدن سایت برای موتور های جستجو و کاربران است. هر چه سایت شما بهینه تر باشد، موتور های جستجو مانند گوگل سایت شما را در رتبه بندی های بالاتری در نتایج خود برای کلمات کلیدی و عبارات مربوط به کسب وکار و محصول شما قرار می دهند.

مهمترین مزیت استفاده از یک آژانس سئو این است که آنها در زمینه کمک به سایت شما در رتبه بندی موتور های جستجو تجربه های زیادی دارند. کارشناسان سئو می دانند چه چیزی برای کمک به سایت شما در ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتر تاثیر می گذارد. یک شرکت بهینه سازی در زمینه های مختلف سئو تخصص دارد. این شرکت ها و متخصصین سئو خدمات متنوعی ارائه می دهند. از جمله آنالیز سایت شما ، تدوین استراتژی سئو سایت مناسب با سئو سایت ، سئو داخلی، سئو موبایل، سئو سایت فروشگاهی، سئو وردپرس، لینک سازی داخلی، لینک خروجی، بک لینک، تحقیق کلمات کلیدی، شناسایی انواع خطاهای سرچ کنسول و نحوه رفع آنها و اجرای تاکتیک هایی که به کسب و کار شما در رسیدن به اهداف کمک می کند.

بهترین شرکت هایی که خدمات سئو ارائه می دهند به سایت شما طوری رفتار می کنند که گویا سایت خودشان است. به این معنی که آن ها در تلاش برای به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری و کمک به کسب  کار شما برای رسیدن به اهدافتان هستند.

 

 

مزایای استفاده از خدمات سئو در یک شرکت

استخدام متخصص سئو مزایای زیادی برای شغل شما در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو دارد. در زیر سه مزیت مهم یک شرکت خدمات سئو که برای سایت شما دارد را بیان می کنم :

اما پیش از آن اجازه دهید به طور کامل به بررسی انواع خدمات seo یا به زبانی ساده تر خدمات بهینه سازی سایت بپردازیم.

خدمات سئو سفید

به بیانی ساده خدمات سئو سفید به معنی انجام خدماتی است که در راستای قوانین موتور جستجوگر گوگل می باشند. در این نوع از سئو دیگر خبری از روش های حبابی و نا متعارف وجود ندارد. تمامی خدمات سئو وب سایت به صورت قانونی انجام شده و به طور کلی بهینه سازی محتوا بر طبق استانداردهای گوگل صورت می پذیرد. خوب است بدانید این نوع سئو مناسب انواع کسب و کارها می باشد.

با این وجود شما نیازمند یک تیم قدرتمند جهت انجام این نوع از خدمات سئو وب سایت خواهید بود. در نظر داشته باشید که پیشرفت سایت به صورت تدریجی بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین نباید انتظار داشته باشید در چند هفته به رتبه یک در نتایج جستجوی گوگل برسید.

خدمات سئو سیاه

متاسفانه برخی از صاحبین کسب و کار صبر کافی برای پیشرفت تدریجی سایت خود را ندارند. همچنین از آن جایی که هزینه خدمات سئو برای عده ای زیاد است، در نتیجه تصمیم به استفاده از روشی ارزان تر( البته در برخی موارد) و همچنین زود هنگام تر می گیرند.

این روش ها که با نام خدمات سئو سیاه شناخته می شوند با هدف فریب دادن موتور جستجو گوگل انجام می پذیرند. از جمله دلایلی که باعث می شود برخی استفاده از این روش را به جای سئو سفید انتخاب نمایند، همانطور که در ابتدا نیز گفته شد، زمان سریع افزایش جایگاه سایت است.

البته توجه داشته باشید که رتبه ای که از طریق سئو سیاه کسب می کنید، موقتی می باشند. چراکه ارائه خدمات سئو و همینطور ارائه خدمات تخصصی سئو، کاری زمانبر و پیچیده است. بنابراین در صورتی که با روش های سئو سیاه رتبه ای کسب کنید، تنها تا مدت زمانی کم قادر به حفظ آن خواهید بود و پس از آنکه گوگل متوجه اقداماتی که انجام داده اید، شود در مدت زمانی بسیار کوتاه رتبه سایت شما تنزل پیدا خواهد کرد و با مجازات سنگینی رو به رو خواهید شد. گوگل سایت هایی که از روش های کلاه سیاه برای گرفتن رتبه استفاده می کنند، را پنالتی می کند.

پست های مرتبط:  10 فاکتور اساسی در سئو داخلی که باید بدانید

 

۱- یک شرکت ارائه کننده خدمات سئو می تواند به شما در بهبود رتبه سایت شما کمک کند

یک شرکت ارائه کننده خدمات سئو می تواند به شما در بهبود رتبه سایت شما کمک کند

 

یک شرکت ارائه کننده خدمات سئو با کیفیت می تواند به وب سایت شما در رتبه بندی بالاتر در موتور های جستجو کمک کند. با استفاده از جدید ترین ابزار ها و استراتژی ها یک شرکت سئو می داند چه چیزی برتی کمک به وب سایت شما مناسب است. یک آژانس ارائه دهنده خدمات سئو کلمات کلیدی مناسبی برای جذب مشتریان واقعی خود پیدا کنید. متخصص سئو همچنین اطمینان حاصل می کند که معماری سایت شما متناسب با سئو و مناسب برای خزنده های گوگل است یا خیر .

با مشخص کردن ضعف های سایت شما و ایجاد تغییرات در آن ها ، یک شرکت سئو می تواند به افزایش شانس رتبه بالاتر در نتایج گوگل کمک کند. هر چه محتوای شما برای کلمات کلیدی و اصطلاحات مهم بهتر باشند، شانس شما برای دستیابی به نتایج جدید و مرتبط بالاتر خواهد بود.

 

 

۲- یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می تواند به بهبود کیفیت ترافیک وب سایت شما کمک کند.

علاوه بر کمک به جایگاه سایت شرکت شما در رده های بالاتر در موتورهای جستجو ، آژانس SEO هچنین می توانند به شما در افزایش کیفیت ترافیک سایت کمک کند. به این روش فکر کنید ، اگر برای کلمات کلیدی و عباراتی سایت را سئو می کنید که دقیقاً با محصول یا خدمات شما هماهنگ هستند ، پس ترافیکی که به سایت شما هدایت می شوند اهمیت بیشتری دارند.

از آنجا که ترافیک مربوطه بیشتری را به سایت خود وارد می کنید ، شانس خود را برای تأثیرگذاریتبدیل مخاطب به مشتری بیشتر می کنید. به این دلیل است که افرادی که به سایت شما می آیند ، بیشتر علاقه مند به محصولات یا خدمات شما هستند. در واقع براساس یک بررسی جدید ، اگرچه تبلیغات PPC در صدر SERP ها است ، اما ۷۱٫۳۳ درصد جستجوها از کلیک در صفحه اول نتایج جستجو به مشتری تبدیل می شوند. به این دلیل است که بیشتر افراد الگوریتم Google را معتبرتر می دانند. بنابراین مطمئناً یک استراتژی موثر SEO برای شما ترافیک بیشتری به همراه خواهد داشت.

 

 

 

۳- شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو نتایج قابل اندازه گیری ارائه می دهند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو نتایج قابل اندازه گیری ارائه می دهند.مزیت دیگر اینکه یک شرکت سئو می تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند . ارائه نتایج قابل اندازه گیری است. برخلاف برخی از تاکتیک های بازاریابی سنتی ، SEO می تواند به راحتی در هر مرحله از کمپین شما ردیابی و اندازه گیری شود. با درخواست از شرکت ارائه دهنده خدمات سئو برای گزارش ماهانه تجزیه و تحلیل در مورد کمپین های SEO خود ، می توانید درک کنید که چطور خدمات سئو  برای کسب و کار شما ارزش قائل هستند.

هنگام کار با یک آژانس سئو ، اطمینان حاصل کنید که آنها جزئیات تفصیلی از فعالیت های SEO خود را برای شما ارائه می دهند. این یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از بازگشت سرمایه شما است. برخی از موارد تحلیلی که یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می تواند ارائه دهد شامل حجم ترافیک ، منابع ترافیک ، موقعیت موتورهای جستجو و موارد دیگر می باشد.

 

سئوی محلی چیست؟

با فراگیر شدن تلفن ها و دستگاه های هوشمند و مجهز بودن این دستگاه ها به GPS، سئوی محلی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. همانطور که می دانید بخشی از جستجوی گوگل بر اساس مکان جغرافیایی کاربران می باشد. این ویژگی به کاربران کمک می کند که نزدیک ترین فروشگاه به محل خود را بیابند. طبیعی است که انجام اقدامات مرتبط با سئوی محلی تاثیر زیادی در سئو سایت گذاشته که نتیجه این امر،  پس از انجام اقدامات مورد نیاز، کاهش هزینه خدمات سئو می باشد.

برای مدیران وب سایت ها نیز این موضوع اهمیت بسیاری دارد؛ چراکه با استفاده از خدمات سئوی محلی قادر خواهند بود مشتریانی که از نظر جغرافیایی به فروشگاهشان نزدیک هستند را جذب کنند. خدمات سئوی محلی به اندازه ای گسترده هستند که توضیح درباره تمامی آن ها در موضوع این مقاله نمی گنجد. با این وجود یکی از این خدمات را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

ثبت سایت در Google Map

همانطور که در بالا ذکر کردیم یکی از مهم ترین خدمات بهینه سازی سایت و بهبود رتبه آن، استفاده از سئوی محلی است. برای این کار پیش از هر چیز نیاز دارید تا سایت خود را در Google Map ثبت کنید. توجه داشته باشید اگر سایتی در گوگل مپ ثبت نشده باشد، هیچ جایگاهی در سئوی محلی نخواهد داشت.

 

خدمات سئو چیست؟

اکنون که می دانید یک شرکت سئو  چیست و چگونه همکاری با یک متخصص سئو می تواند به تجارت شما سود برساند ، بیایید درمورد آنچه این شرکت ها انجام می دهند صحبت کنیم. در زیر ما به این سؤال پاسخ خواهیم داد که خدمات سئو چیست؟ و توضیح خواهیم داد که یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو دقیقا برای کسب و کار شما چه می کند ؟

پست های مرتبط:  آموزش کار با گوگل آنالیتیکس

 

ارزیابی کسب و کار و آنالیز سایت

بسیاری از شرکت های سئو  با ارزیابی سایت فعلی و سئوی آن شروع می کنند. این کار شامل بررسی معماری سایت و محتوای آن برای ارزیابی عواملی مانند کد سایت و تراکم کلمات کلیدی است. این بهترین راه برای تعیین نقاط قوت و ضعف فعلی شما قبل از تدوین و اجرای استراتژی جدید SEO است.

علاوه بر تجزیه و تحلیل وب سایت شما ، شرکت سئو نیز نگاهی به تجارت و صنعت شما خواهد انداخت. یک متخصص سئو قبل از ایجاد یک برنامه سئو با مخاطبان هدف شما و اهداف کلی تجارت شما آشنا می شود. با آشنایی با شغل و مخاطبان خود ، آژانس ارائه دهنده سئو  می تواند بهتر تصمیم بگیرد که از چه روش هایی برای بهبود SEO وب سایت شما استفاده کند.

 

توسعه استراتژی SEO و اهداف

هنگامی که آژانس ارائه دهنده خدمات سئو تجزیه و تحلیل عمیق از سایت فعلی شما و ارزیابی صنعت و بازار هدف شما انجام داد ، متخصص سئو می تواند برای کمک به شما در ایجاد یک برنامه SEO برای آینده تلاش کنند. تدوین استراتژی و اهداف برای کمپین سئو شما بستگی به نوع کسب و کار شما و اهداف کلی تجارت شما دارد.

با تجربه ترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو  آنچه را که از آنالیز سایت و تجزیه و تحلیل صنعت شما آموخته اند ، اتخاذ خواهد کرد و سپس برای تهیه یک برنامه سفارشی برای سایت شما تلاش خواهد کرد. بخشی از این استراتژی شامل شناسایی کلمات کلیدی و عباراتی صحیح است که مخاطب هدف شما بیشترین استفاده را از آنها می کند . این طرح همچنین شامل استراتژی و تاکتیک های مختلفی است که می تواند به شما در قرار گرفتن در رتبه بالاتر از رقبای شما در موتورهای جستجو کمک کند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که یک آژانس سئو خوب باید بتواند آنالیز سئو را به صورت ساده برای شما توضیح دهد. با توجه به اینکه همه صاحبان مشاغل از بازاریابی دیجیتال آگاهی ندارند ، داشتن یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو که بتواند چشم انداز را برای شما روشن تر کند بسیار مفید خواهد بود.

 

در زیر به بررسی چند نمونه از خدمات مرتبط با توسعه استراتژی و اهداف آن ها می پردازیم.

قدرت آنالیز کردن را جدی بگیرید

اگر قصد سفارش سئو حرفه ای را داشته باشید، باید در انتخاب تیم سئو دقت بسیار زیادی به خرج دهید. مطمئنا تیمی که نمونه کارهای قوی و سابقه زیادی داشته باشد در افزایش رتبه سایت شما نیز به خوبی عمل خواهد کرد. یکی از پارامترهایی که در توسعه استراتژی از اهمیت بالایی برخوردار است، آنالیز سایت می باشد.

آنالیز سایت و آنالیز رقبا از جمله مهم ترین خدمات سئو به حساب می آیند. این موضوع به ویژه در کسب و کارهای اینترنتی از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد. بدین صورت  که با آنالیز سایت توسط یک تیم متخصص قادر خواهید بود کم و کاستی های موجود را بر طرف نمایید؛ از طرفی دیگر با آنالیز رقبای کاری خود قادر می توانید از نقاط قوت آن ها ایده و از نقاط ضعفشان درس بگیرید.

مورد ذکر شده در بالا، که جزو مهم ترین خدمات سئو محسوب می شود، به شما در تولید محتوا کمک به سزایی کرده و تاثیر زیادی در سئو محتوا نیز می گذارد.

سئو تکنیکال

از دیگر خدماتی که برای بهبود رتبه سایت خود به آن نیاز دارید، استفاده از تیمی است که بر اصول سئو تکنیکال به طور کامل مسلط باشند. سئوی تکنیکال یکی از خدمات تخصصی سئو می باشد که در حوزه خدمات بهینه سازی سایت دسته بندی می شود؛ در حقیقت این خدمت به مراحلی مانند بهینه سازی ایندکس ها گفته می شود که در نهایت به خزش بهتر و راحت تر موتورهای جستجو منجر می شود.

 

راه اندازی ابزارهای سئو

تعدادی از ابزارها و سیستم های مختلف در اجرای یک استراتژی SEO سفارشی نقش دارند. قبل از شروع اجرای کمپین های خود ، شرکت سئو  شما تعیین خواهد کرد که کدام ابزار ، داشبورد و سایر سیستم ها مانند برنامه های تحلیلی را برای پیاده سازی و نظارت بر موفقیت های سئو نیاز دارید.

استفاده از این ابزارها قبل از شروع به ایجاد تغییر در سایت به شما این امکان را می دهید که هر کمپین را بررسی کنید و میزان تاثیر آن بر بهبود سایت را ببینید.  یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو  با تجربه می تواند ابزارهای مناسبی را برای استراتژی سئو شما ارائه دهد و از آنها به طور مؤثر استفاده کند تا اطمینان حاصل کند که سایت شما از فعالیت های SEO  نهایت استفاده را می کنید.

 

 

اجرای سئو روی سایت

هنگامی که ابزارها و سیستم عامل های سئو موجود هستند ، آژانس ارائه دهنده خدمات سئو می تواند شروع به اجرای استراتژی بهینه سازی سفارشی شما کند. این سرویس SEO معمولاً با بهینه سازی صفحه شروع می شود. این امر می تواند شامل ، فشرده کردن برخی از کد های موجود در فایل های وب سایت و اطمینان از اینکه سایت شما برای تلفن های همراه سازگار است. این مرحله همچنین شامل جمع آوری لیستی از کلمات کلیدی مورد نظر برای استفاده در هنگام تولید محتوا برای سایت می باشد.

پست های مرتبط:  چگونه رتبه الکسا سایت را کاهش دهیم؟

 

این مرحله از بهینه سازی موتورهای جستجو همچنین شامل استراتژی های SEO خارج از صفحه یا off-page SEO است . شما ممکن است کنترل مستقیمی بر عوامل خارج از صفحه مانند افزایش اعتبار یا بک لینک ها نداشته باشید. با این حال ، شرکت سئو پیشنهاداتی را برای راه های بهبود تاکتیک های خارج از صفحه ارائه می دهد و حتی ممکن است برنامه مفصلی را برای چگونگی شروع کار برای بهبود سایت ارائه دهد.

 

 

بهینه سازی موتور جستجو در حال انجام

بهینه سازی موتور جستجو در حال انجام

 

بهینه سازی موتور جستجو یک فرایند در حال انجام است. گوگل همیشه الگوریتم خود را مجدداً ارزیابی می کند تا موتور جستجو برای کاربران مفید باقی بماند. با هر به روزرسانی Google ، مشاغل مجبور هستند استراتژی سئو خود را مجددا ارزیابی کنند و تغییرات کوچک و بزرگی را در وب سایت خود ایجاد کنند تا با الگورتیم های گوگل مطابقت داشته باشند. تا از این طریق رتبه سئوی خود را حفظ کنند. یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می تواند خدمات مستمر سئو را ارائه دهد تا سایت شما همیشه در گوگل دیده شود.

خدمات بهینه سازی موتور جستجو در حال انجام می تواند شامل تحقیقات کلیدی دیگر ، خدمات بلاگ نویسی ، کمپین های ساخت بک لینک و سایر تاکتیک های بهینه سازی در صفحه باشد. با تجربه ترین شرکت های سئو با جدیدترین تغییرات در بهینه سازی موتور جستجو به روز هستند و این امر به آنها اجازه می دهد تا استراتژی شما را به روز کنند تا از موفقیت در دراز مدت برای سایت شرکت شما اطمینان حاصل کنند.

چه چیزی را در یک شرکت سئو جستجو کنید

همه متخصصان سئو با یکدیگر برابر نیستند. در حالی که برخی از بهترین شیوه ها پیروی می کنند و برای کمک به سایت شما در رتبه بندی بالای موتورهای جستجو تلاش می کنند ، برخی دیگر ممکن است با استفاده از تاکتیک هایی که سرانجام به اعتبار سایت شما آسیب می رساند و حتی ممکن است منجر به مجازات شوند . راه آسان را برای این کار در پیش بگیرند. اگر به فکر استخدام یک متخصص سئو برای ارائه خدمات بهینه سازی موتور جستجو برای تجارت خود هستید ، مواردی وجود دارد که شاید بخواهید آنها را در نظر بگیرید.

در اینجا آنچه شما باید از یک آژانس ارائه دهنده خدمات سئو بخواهید را معرفی می کنیم

آنچه شما باید از یک آژانس ارائه دهنده خدمات سئو بخواهیدموفقیت های گذشته (نمونه کار ) : اگر می خواهید دریابید که یک شرکت سئو چقدر موفق و باتجربه است ، می توانید با نگاه به موفقیت های گذشته آنها شروع کنید. به بررسی موارد و توصیفات این شرکت نگاهی بیندازید تا ببینید که چگونه آنها در گذشته به مشاغل کمک کرده اند. آیا این شرکت توانسته است سایتی را به صفحه اول گوگل برساند ؟

 

خدمات شخصی سازی شده : نکته مهم دیگری که باید هنگام همکاری با  یک آژانس سئو دنبال کنید این است که آیا آنها استراتژی هایی متناسب با اهداف منحصر به فرد تجارت شما ارائه می دهند یا خیر. وقتی صحبت از استراتژی SEO می شود ، هیچ دو کسب و کاری استراتژی یکسانی ندارند. شما باید اطمینان حاصل کنید که با شرکتی همکاری می کنید که زمان لازم را برای آشنایی با صنعت و مخاطبان هدف شما صرف کرده است و اهداف و بودجه تجاری شما را می شناسد.

 

 

دید خود را نسبت به شرکت هایی که آنلاین این کار را برای شما انجام می دهند عوض کنید

دید خود را نسبت به شرکت هایی که آنلاین این کار را برای شما انجام می دهند عوض کنیداکنون که ما به سؤالاتی مانند یک شرکت سئو چیست؟ و خدمات سئو چیست؟ پاسخ داده ایم . شما باید درک بهتری از آژانس سئو داشته باشید و اینکه چگونه می تواند به کسب و کار شما در بهبود موتور جستجو کمک کند. هنگامی که فکر می کنید استخدام یک شرکت SEO برای کسب و کار شما مناسب است یا نه ، به این فکر کنید که آیا منابع داخلی را برای مقابله با سئو به طور موثر و کارآمد دارید یا خیر.

انجام خدمات تخصصی سئو که نتیجه آن افزایش رتبه سایت است، به تدریج انجام می شود. خدمات seo از تولید محتوا تا ایندکس گذاری و استفاده از کدهای اسکیما تا انجام خدمات سئو وب سایت به صورت محلی را شامل می شوند. بنابراین بهتر است تیمی که سریعا وعده رساندنتان به صفحه اول گوگل را می دهد، کنار گذاشته و به تیمی که با سابقه کاری بالا در ارائه خدمات سئو ، به شما وعده پیشرفت تدریجی اما ماندگار را می دهد، اعتماد کنید.

اگر تصمیم گرفتید که برای استراتژی بهینه سازی موتور جستجو و اجرای سئو روی سایت خود  به کمک نیاز دارید ، اینجا دقیقا همان جاست! کارشناسان سئو در آریانیکا از یک فرآیند اثبات شده سئو استفاده می کنند تا نتایج موثری را برای کلیه سایت ها داشته باشند. برای اطلاع بیشتر در مورد خدمات سئو ما ، همین امروز با ما تماس بگیرید: ۰۹۳۷۸۹۷۸۶۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *