آنچه درباره سئو فنی در سال 2020 باید بدانیم

آنچه در مورد سئو فنی باید بدانید
سئو سایت

آنچه درباره سئو فنی در سال ۲۰۲۰ باید بدانیم

بسیاری از مشاغل باید سایت خود را در موتور های جستجو گوگل حفظ کنند. داده ها در سال ۲۰۲۰ پادشاهی می کنند . زیرا دیگر مردم به دنبال برند های خاص نیستند تا از خدمات و محصولاتشان استفاده کنند.  کاربران امروزه برای هر کاری اول به گوگل سر می زندد و در موتور جستجو چیزی که می خواهند را جستجو می کنند. تمام کار های کاربران از جستجو در گوگل و دیگر موتور های جستجو شروع می شود. در اینجاست که سئو فنی یکی از قدرتمند ترین راه ها برای بازاریابی و برند سازی به صورت آنلاین است.

به یاد داشته باشید که سئو فنی بسیار مهم است و هیچگاه نباید آن را دست کم بگیرید. سئو فنی برای حضور سالم آنلاین وب سایت در نتایج گوگل مهم است. اگر از تکنیک های جدید سئو غافل شوید ، حضور شما در موتور های جستجو کم رنگ تر خواهد شد. همه متخصصین سئو تاکید کرده اند که صاحبان وب سایت ها برای دستیابی به نتایج مطلوب تر ، بازدید بیشتر و رتبه بالاتر باید روی سئو فنی سایت خود کار کنند. همه افراد در مورد سئو می دانند ، اما معما این است که سئو فنی چیست ؟

به طور ساده سئو فنی یا سئو تکنیکال کار هایی است که به شما اطمینان می دهد که وب سایت شما تمام دستورالعمل های تعیین شده توسط موتور های جستجو را رعایت می کند. دنبال کردن سئو تکنیکال می تواند به شما در گرفتن ترافیک بهتر و رتبه بندی موتور های جستجو کمک کند. شما بدون کمک یک سئو کار  می توانید خودتان تکنیک های سئو فنی را روی سایت خود اجرا کنید. اما اگر گیج شده اید و احساس می کنید همه چیز خیلی فنی و تخصصی است میتوانید از یک شرکت اداعه دهنده خدمات سئو کمک بگیرید.

پست های مرتبط:  خدمات سئو چیست؟

 

 

سرعت سایت در سئو فنی

سرعت سایت در سئو فنیسرعت مطمئناً امر بسیار مهمی در سال ۲۰۲۰ است. با بروز رسانی که در سال ۲۰۱۸ در الگوریتم های گوگل اتفاق افتاد ، سرعت سایت به طور رسمی به یک عامل رتبه بندی تبدیل شد. مردم وقت خود را برای بارگذاری یک وب سایت تلف نمی کنند و نتایج سریع می خواهند. ۴۷ درصد از کاربران انتظار دارند که یک وب سایت در دو ثانیه یا کمتر بارگذاری شود. اگر سایت شما در ۲ ثانیه یا بیشتر بارگذاری شود، bounce rate سایت شما افزایش خواهد یافت.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما کند نیست. زیرا سایت های کند خیلی دیر رتبه بندی می شوند و به رتبه خوبی نمی رسند. اگر می خواهید از سرعت سایت خود مطلع شوید از ابزار Google Speed ​​Insights استفاده کنید که می تواند به شما در تجزیه و تحلیل سرعت سایت شما کمک کند. این ابزار همچنین به شما راه حل هایی برای افزایش یرعت سایت ارائه می دهد.

 

 

سئو موبایل یا موبایل فرندلی

سئو موبایل و یا سازگاری با موبایل برای سایت شما بسیار مهم است. در سال ۲۰۲۰ سئو موبایل بسیار مهم است. اگر وب سایت شما با موبایل سازگار نیست ، توسط موتور های جستجو ایندکس نمی شود. اگر هنگامی که وب سایت خود را روی تلفن همراه باز می کنید با خطایی رو به رو شدید و یا برخی عناصر ظاهر خوبی ندارند ، سایت شما برای موبایل سئو نشده است. Indexing Mobile-First ابتکاری است که توسط گوگل ارائه شده است و این امکان را فراهم می کند که نسخه موبایل سایت شما مهمترین نسخه آن باشد. ما در مقاله که به طور دقیق به موضوع سئو موبایل پرداخته ایم که می تواند به شما در سئو کردن سایت برای موبایل کمک کند.

پست های مرتبط:  راهنمای سئو سایت در گوگل

 

سئو فنی و خطاهای خزیدن یا crawl errors

از بین بردن خطا های خزیدن از سایت بسیار مهم است. اگر ب سایت شما دارای crawl errors باشد ، موتور های جستجو نمی توانند وب سایت شما را بررسی و نمایه سازی کنند. برای بررسی صفحات سایت شما موتور های جستجوگر از خزنده ها استفاده می کنند. سپس این صفحات با صد ها سیگنال به لیست گوگل اضافه می شوند یا مشخص شود که آیا این صفحات باید ایندکس شوند و در کدام جایگاه برای کلمات کلیدی مشخص شده در گوگل نمایش داده شوند.

ابزار  گوگل سرچ کنسول به شما این امکان را می دهد تا جنبه های مختلف وب سایت خود را مانند آخرین بار خزنده ، خطاهای نمایه سازی و مشکلات امنیتی را نظارت کنید. همچنین خطاهای crawl errors نیز در همین ابزار در اختیار شما قرار داده می شود تا آن ها را رفع کنید .

 

سئو فنی و ساختار سایت

سئو تکنیکال و ساختار سایت

 

ثبات وب سایت شما در سئو نقش اساسی دارد. شما نمی توانید یک وب سایتی داشته باشید که بیشتر اوقات خراب است زیرا در تحت تأثیر قرار دادن موتورهای جستجو ، کاربران شما و رتبه های خوبی نخواهد داشت. این جنبه همچنین می تواند ترافیک شما را از بین ببرد. کاربران تا زمانی که خود به صورت آنلاین برگردد ، نمی توانند باعث طراوت صفحه شوند. وب سایت خود را مرتباً بررسی کنید تا مطمئن شوید که این برنامه خراب نیست. بلافاصله مشکلات سرور یا میزبان را برطرف کنید تا بر ترافیک و رتبه بندی شما تأثیر نگذارد.

پست های مرتبط:  مدیریت سایت چیست و چه کسی این کار را انجام می دهد ؟

 

 

URL های خود را تجزیه و تحلیل کنید

URL ها جنبه های مهمی در سئو فنی دارند. نشانی اینترنتی شما مطابق گوگل باید تا حد امکان ساده باشد. URL های پیچیده موتورهای جستجو را تحت تأثیر قرار نمی دهند. url مناسب باید با خط فاصله از هم جدا شود. خزنده ها با url های پیچیده به اشتباه می افتند و نمی توانند سایت شما را به درستی فهرست بندی کنند. پس url های خود را تا حد امکان ساده کنید. این کار نه تنها برای سئو سایت شما مفید است ، بلکه افراد را نیز قادر خواهد کرد تا سایت شما را آسان تر بررسی کنند و در ان حرکت کنند.

 

Robots.txt

فایل Robots.txt در خود آدرس هایی را دارد که خزنده های گوگل در هنگام بررسی وب سایت شما نباید آن ها را بررسی کنند. فایل Robots.txt مهم است زیرا این اطمینان را به شما می دهد که پرونده های غیر ضروری سایت شما در گوگل نمایش داده نمی شوند. این فایل را نیر می توانید به کمک ابزار گوگل سرچ کنسول بررسی کنید.  سئو فنی عامل مهمی در اجرای یک وب سایت کارآمد و بهینه است. به سئو فنی به عنوان تعمیر و نگهداری وب سایت نگاه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *